Lesrooster (tijdelijk)

Vanwege de stormschade aan Sporthal Germenzeel, is het onderstaande nood lesrooster van kracht, geldend voor de lessen die normaal gesproken op Germenzeel zouden plaatsvinden.

Jeugd

Onderstaand vind je voor alle jeugdafdelingen de tijdelijke alternatieve locaties en tijdstippen per les. Het adres van de tijdelijke locaties kun je vinden op de contact pagina.

Guppiegym

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

Tijdelijk alternatief

2- 4 jaar

jongens en meisjes

maandag

09:00 - 09:45

't Pieperhofke

Lies

Geen wijziging

2-4 jaar

jongens en meisjes

maandag

11:00 - 11:45

't Speleon

Karin

Geen wijziging

2-4 jaar

jongens en meisjes

woensdag

09:00 - 09.45

De Palster

Francis

Geen wijziging

2-4 jaar

jongens en meisjes

vrijdag

09:00 - 09:45

Aventurijn

Karin

Geen wijziging

2-4 jaar

jongens en meisjes

vrijdag

11:00 - 11:45 

De Wijde Wereld

Danielle

Geen wijziging

 

Recreatie Turnen

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

Tijdelijk alternatief Datum eerste les terug op Germenzeel

4-5 jaar

jongens en
meisjes

vrijdag

16:00 - 17:00

De Wijde Wereld

Wendy

Geen wijziging N.v.t.

6-7 jaar

meisjes

dinsdag*

16:15 - 17:15*

Germenzeel*

Wendy

Locatie: Sporthal De Hekel 
Tijdstip: 16:30 - 17.30 (let op: kwartier later!)
Dinsdag 8 mei

6-7 jaar

meisjes

donderdag*

16:00 - 17:00*

Germenzeel*

Wendy

Locatie: Gymzaal De Tandem
Tijdstip: Ongewijzigd
Donderdag 17 mei

6-7 jaar

meisjes

vrijdag

17:00 - 18:00

De Wijde Wereld

Wendy

Geen wijziging N.v.t.

6-8 jaar

jongens

woensdag

16:00 - 17:00

Germenzeel

Dieuwert

Locatie: Gymzaal De Springplank
Tijdstip: Ongewijzigd
Woensdag 18 april

8-9 jaar

meisjes

dinsdag*

17:15 - 18:15*

Germenzeel*

Wendy

Locatie: Sporthal De Hekel 
Tijdstip: 17:30 - 18.30 (let op: kwartier later!)
Dinsdag 8 mei

8-9 jaar

meisjes

donderdag*

17:00 - 18:00*

Germenzeel*

Wendy

Locatie: Gymzaal De Tandem
Tijdstip: Ongewijzigd
Donderdag 17 mei

8-9 jaar

meisjes

vrijdag

18:00 - 19:00

De Wijde Wereld

Bibi

Geen wijziging N.v.t.

9-11 jaar

jongens

woensdag

17:00 - 18:00

Germenzeel

Dieuwert

Locatie: Gymzaal De Springplank
Tijdstip: Ongewijzigd
Woensdag 18 april

10-11 jaar

meisjes

dinsdag

18:15 - 19:15

Germenzeel

Wendy

Locatie: Sporthal De Hekel 
Tijdstip: 18:30 - 19.30 (let op: kwartier later!)
Dinsdag 8 mei

10-11 jaar

meisjes

donderdag

18:00 - 19:00

Germenzeel

Wendy

Locatie: Laco sportcentrum Veghel (Educa)
Tijdstip: 19:30 - 20:30 (let op: later!)
Donderdag 17 mei

12+

meisjes

donderdag

19:00 - 20:00 

Germenzeel

Suze

Locatie: Laco sportcentrum Veghel (Educa)
Tijdstip: 18:30 - 19:30 (let op: half uur eerder!)
Donderdag 17 mei

* deze lessen zijn momenteel vol en hebben een wachtlijst.

 

Springgroep

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

Tijdelijk alternatief Datum eerste les terug op Germenzeel

Alle leeftijden

jongens en meisjes

vrijdag

19:00 - 20:30

Germenzeel

Wendy

Locatie: Laco sportcentrum Veghel (Educa)
Tijdstip: 19:30 - 21:00 (let op: half uur later!)
Vrijdag 18 mei

 

Freerunnen

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

Tijdelijk alternatief Datum eerste les terug op Germenzeel

vanaf 7 jaar

jongens en meisjes

woensdag

18:00 - 19:00

Germenzeel

Dieuwert

Locatie: Gymzaal De Springplank
Tijdstip: Ongewijzigd
Woensdag 18 april

vanaf 10 jaar

jongens en meisjes

woensdag

19:00 - 20:00 

Germenzeel

Dieuwert

Locatie: Gymzaal De Springplank
Tijdstip: Ongewijzigd
Woensdag 18 april

 

Acrogym

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

Tijdelijk alternatief Datum eerste les terug op Germenzeel

vanaf 5 jaar (recreatie)

jongens en meisjes

woensdag

17:30 - 18:30

De Wervel

Femke + Mirthe

Geen wijziging N.v.t.

vanaf 5 jaar (recreatie+)

jongens en meisjes

woensdag

17:30 - 19:00

De Wervel

Femke + Mirthe

Geen wijziging N.v.t.

A+C niveau

jongens en meisjes

donderdag

17:00 - 19:45

De Wervel

Natascha en Eva

Geen wijziging N.v.t.

Trainingsgroep 1 

jongens en meisjes

donderdag

18:00 - 19:30

De Wervel

Kim en Lynn

Geen wijziging N.v.t.

Trainingsgroep 1 

jongens en meisjes

zaterdag

12:00 - 13:30

De Wervel

Michelle

Geen wijziging N.v.t.

Trainingsgroep 2

jongens en meisjes

maandag

17:00 - 19:45

De Wervel

Natascha + Janneke

Geen wijziging N.v.t.

Trainingsgroep 2

jongens en meisjes

zaterdag

09:00 - 12:00

De Wervel

Natascha

Geen wijziging N.v.t.

Trainingsgroep 3

jongens en meisjes

woensdag

17:00 - 20:00

De Wervel

Michelle

Geen wijziging N.v.t.

Trainingsgroep 3

jongens en meisjes

zaterdag

09:00 - 12:00

De Wervel

Michelle

Geen wijziging N.v.t.

Trainingsgroep 4

jongens en meisjes

maandag

17:00 - 20:00 

De Wervel

Lisa

Geen wijziging N.v.t.

Trainingsgroep 4

jongens en meisjes

vrijdag

17:00  - 20:00

Germenzeel

Krissy

Locatie: Sporthal Muzerijk
Tijdstip: ongewijzigd
Vrijdag 18 mei

Trainingsgroep 4

jongens en meisjes

zaterdag

09:00 - 12:00

De Wervel

Lisa

Geen wijziging N.v.t.

Bovenpartner training

jongens en meisjes

dinsdag

18:00 - 19:00

De Wervel

Krissy

Geen wijziging N.v.t.

 

Turnen Dames

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

Tijdelijk alternatief Datum eerste les terug op Germenzeel

Jong Talent

meisjes

zaterdag

12:00 -14:00

Germenzeel

Bibi

Locatie: Laco sportcentrum Veghel (Educa)
Tijdstip: 13.00 - 14.30 (let op: uur later!)

Zaterdag 12 mei

Divisie 1-2

meisjes

dinsdag

16:00 - 18:00

Germenzeel

Janne 

Locatie: Laco sportcentrum Veghel (Educa)
Tijdstip: ongewijzigd
Dinsdag 8 mei

Divisie 1-2

meisjes

woensdag

17:00 - 20:00

Germenzeel

Marieke & Suze

Locatie: Laco sportcentrum Veghel (Educa)
Tijdstip: 16.30 - 20.00 (let op: half uur eerder!)
Woensdag 9 mei

Divisie 1-2

meisjes

vrijdag

16:00 - 19:00

Germenzeel

Marieke & Janne

Locatie: Laco sportcentrum Veghel (Educa)
Tijdstip: 16.30 - 19.30 (let op: half uur later!)
Vrijdag 11 mei

Divisie 1-2

meisjes

zaterdag

09:00 - 12:00

Germenzeel

Marieke & Bibi

Locatie: Laco sportcentrum Veghel (Educa)
Tijdstip: 09.30 - 12.30 op zondag
(let op: andere dag en uur later!)
Zaterdag 12 mei

Divisie 3-4

meisjes

donderdag

17:00 - 20:00 

Germenzeel

Suzan & Jolijn

Locatie: Laco sportcentrum Veghel (Educa)
Tijdstip: 8.30 - 13.00 op zaterdag
(let op: andere dag en in de ochtend!)
Donderdag 17 mei

Divisie 3-4

meisjes

maandag

16:00 - 19:00

Germenzeel

Suzan, Lotte & Janne

Locatie: Laco sportcentrum Veghel (Educa)
Tijdstip: 16.30 - 20.00 op woensdag
(let op: andere dag en uur later!)
Maandag 14 mei

Divisie 5-6

meisjes

zaterdag

12:00 - 14:00

Germenzeel

Marleen

Locatie: Laco sportcentrum Veghel (Educa)
Tijdstip: 14.30 - 17.30
(let op: later in middag!)
Zaterdag 12 mei

 

Demogroep

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

Tijdelijk alternatief Datum eerste les terug op Germenzeel

vanaf 9 jaar

jongens en meisjes

dinsdag

18:00 -19:30

Germenzeel

Jolijn & Karien

Locatie: Hilde Smits
Tijdstip: ongewijzigd
Dinsdag 17 april

 

Volwassenen

Onderstaand vind je voor alle volwassenafdelingen de tijdelijke alternatieve locaties en tijdstippen per les. Het adres van de tijdelijke locaties kun je vinden op de contact pagina.

Hart in Bewegen

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

Tijdelijk alternatief Datum eerste les terug op Germenzeel

Conditie HIB

dames en heren

maandag

19:00 - 20:15

Germenzeel

Carla

Locatie: Zaal Reactief Uden
Tijdstip: 19.30 - 20.30
(let op: half uur later!)
Maandag 16 april

Conditie HIB

dames en heren

dinsdag

19:30 - 20:30

Germenzeel

Carla

Locatie: Zaal Reactief Uden
Tijdstip: 18.30 - 19.30 op maandag
(let op: uur eerder en op andere dag!)
Maandag 16 april

 

Fitgym

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

Tijdelijk alternatief Datum eerste les terug op Germenzeel

Conditie 

dames 

maandag

20:15 - 21:15

Germenzeel

Carla

Locatie: Zaal Reactief Uden
Tijdstip: 20.30 - 21.30
(let op: kwartier later!)
Maandag 16 april

Conditie

dames

donderdag

09:00 -10:00 

Germenzeel

Carla

Locatie: Sporthal De Hekel
Tijdstip: ongewijzigd

Donderdag 19 april

Conditie 55+

dames en heren

donderdag

10:00 - 11:00

Germenzeel

Carla

Locatie: Sporthal De Hekel
Tijdstip: ongewijzigd
Donderdag 19 april

Conditie 55+

dames en heren

donderdag

11:00 - 12:00

Germenzeel

Carla

Locatie: Sporthal De Hekel
Tijdstip: ongewijzigd
Donderdag 19 april

Conditie 55+

dames en heren

woensdag

09:00 - 10:00

De Wervel

Mirjam

Ongewijzigd N.v.t.

Conditie 55+

dames en heren

woensdag

11:00 - 12:00

De Wervel

Mirjam

Ongewijzigd N.v.t.

Conditie 55+

dames en heren

woensdag

11:00  -12:00

Germenzeel

Manon

Locatie: Zaal Marijke Haen
Tijdstip: ongewijzigd
Woensdag 9 mei

Dynamic Tennis

dames en heren

woensdag

10:00 - 11:00

De Wervel

Mirjam

Ongewijzigd N.v.t.

 

Body workout

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

Tijdelijk alternatief Datum eerste les terug op Germenzeel

Aerofit

dames en heren

dinsdag

19:45 - 20:45

Germenzeel

Manon

Locatie: Zaal Marijke Haen
Tijdstip: ongewijzigd
Dinsdag 8 mei

Aerofit

dames en heren

woensdag

09:00 - 10:00

Germenzeel

Manon

Locatie: Zaal Marijke Haen
Tijdstip: ongewijzigd
Woensdag 9 mei

Bodyline

dames en heren

maandag

19:30 - 20:30

De Burght

Maaike

Ongewijzigd N.v.t.

 

Bewegen Zonder Zorgen

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

Tijdelijk alternatief Datum eerste les terug op Germenzeel

BZZ

dames en heren

woensdag

10:00 - 11:00

Germenzeel

Manon

Locatie: Zaal Marijke Haen
Tijdstip: ongewijzigd
Woensdag 9 mei

 

Recreatie Turnen

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

Tijdelijk alternatief Datum eerste les terug op Germenzeel

 

dames en heren

donderdag

20:00 - 21:30

Germenzeel

 

Locatie: Laco sportcentrum Veghel (Educa)
Tijdstip: 19:30 - 20.30
(let op: half uur eerder!)
Donderdag 17 mei