Lesrooster

De twee hoofdlocaties van V&K zijn sportzaal Germenzeel in Uden en sporthal De Wervel in Volkel. Tevens wordt er gebruikt gemaakt van de sportzalen bij basisscholen in de Gemeente Uden.

Breedtesport Jeugd

Onderstaand vind je voor alle breedtesport jeugd lessen de locaties en tijdstippen per les. Lessen die met een asterisk zijn vermeld, zijn momenteel vol en hebben een wachtlijst. Het adres van de locaties kun je vinden op de contact pagina.

Guppiegym

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Basisschool

Train(st)er

2-4 jaar

jongens en meisjes

maandag

10:15 - 11:00

Kindcentrum Aventurijn

Wendy

2-4 jaar

jongens en meisjes

woensdag

09:00 - 09.45

Kindplein 't Centrum (tijdelijk)

Francis

2-4 jaar 

jongens en meisjes 

woensdag

10:15 - 11:00

Kindcentrum Vindingrijk

Giel

2-4 jaar 

jongens en meisjes

woensdag

11:30 - 12:15

Kindcentrum Het Speleon

Giel

> Helaas kunnen er op dit moment geen GuppieGym lessen gegeven worden vanwege de coronamaatregelen op scholen. Wij hopen deze lessen zo snel mogelijk weer te kunnen hervatten. 

Turnen

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sportzaal

Train(st)er

4-5 jaar

jongens en meisjes

woensdag

14:30 - 15:15

Germenzeel

Leon

4-5 jaar 

jongens en meisjes 

vrijdag

15:00 - 15:45

De Wijde Wereld

Emmy

6-7 jaar

meisjes

dinsdag

16:00 - 17:00

Germenzeel

Leon

6-7 jaar 

meisjes  woensdag 15:15 - 16:15 Germenzeel Leon

6-7 jaar

meisjes

vrijdag

15:45 - 16:45

De Wijde Wereld

Emmy

6-7 jaar

meisjes

vrijdag

16:45 - 17:45

De Wijde Wereld

Emmy

5-6-7 jaar

jongens

maandag

15:45 - 16:45

Germenzeel

Giel

8-9 jaar 

meisjes 

dinsdag 

17:00 - 18:00 

Germenzeel

Leon

8-9 jaar

meisjes

woensdag

16:15 - 17:15

Germenzeel

Leon

8-9 jaar

meisjes

donderdag

16:00 - 17:00

Germenzeel

Leon

8-9 jaar

meisjes

vrijdag

17:45 - 18:45

De Wijde Wereld

Emmy

8 t/m 12 jaar

jongens

maandag

16:45 - 17:45

Germenzeel

Giel

10-11 jaar 

meisjes maandag 15:00 - 16:00  Germenzeel Wendy

10-11 jaar

meisjes

dinsdag

18:00 - 19:00

Germenzeel

Leon

10-11 jaar*

meisjes

donderdag

17:00 - 18:00

Germenzeel

Leon

12+*

meisjes

donderdag

18:00 - 19:00 

Germenzeel

Leon

* Deze les is momenteel vol en heeft een wachtlijst.

 

Acrogym

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

Instap 5+ *

jongens en meisjes

dinsdag

18:00 - 19:00

De Wervel

Michelle 

Freerunnen

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sportzaal

Train(st)er

vanaf 8 t/m 12 jaar

jongens en meisjes

maandag

17:45 - 18:45

Germenzeel

Giel

Vrije training

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sportzaal

Train(st)er

12+

jongens en meisjes

vrijdag

19:00 - 21:00

Germenzeel

 

> Deze les is voor leden van de vereniging tegen betaling van €2,-

Breedtesport Volwassenen

Onderstaand vind je voor alle volwassenafdelingen de locaties en tijdstippen per les. Het adres van de locaties kun je vinden op de contact pagina.

Hart in Beweging

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sportzaal

Train(st)er

Conditie HIB

dames en heren

maandag

19:00 - 20:15

Germenzeel

Carla

Fitgym

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sportzaal/Sporthal

Train(st)er

Sport en spel 

dames en heren maandag 13:30 - 14:30  Germenzeel Wendy

Conditie 

dames 

maandag

20:15 - 21:15

Germenzeel

Carla

Conditie 55+

dames en heren

woensdag

09:00 - 10:00

De Wervel

Mirjam

Dynamic Tennis

dames en heren

woensdag

10:00 - 11:00

De Wervel

Mirjam

Conditie 55+

dames en heren

woensdag

11:00 - 12:00

De Wervel

Mirjam

Conditie 55+

dames 

woensdag

11:00 - 12:00

Germenzeel

Manon

Conditie

dames 

donderdag

09:00 - 10:00 

Germenzeel

Carla

Conditie 55+

dames en heren

donderdag

10:00 - 11:00

Germenzeel

Carla

Conditie 55+

dames en heren

donderdag

11:00 - 12:00

Germenzeel

Carla

* Deze les is momenteel vol en heeft een wachtlijst. 
 

Body workout

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

Aerofit*

dames

dinsdag

20:00 - 21:00

Germenzeel

Manon

Aerofit

dames

woensdag

09:00 - 10:00

Germenzeel

Manon

* Deze les is momenteel vol en heeft een wachtlijst. 
 

Bewegen Zonder Zorgen

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sportzaal

Train(st)er

BZZ

dames en heren

woensdag

10:00 - 11:00

Germenzeel

Manon

 

Turnen

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

16+

dames en heren

vrijdag

19:00 - 21:00

Germenzeel

 

Wedstrijdsport 

Onderstaand vind je voor alle wedstrijdsport lessen de locaties en tijdstippen per les. Het adres van de locaties kun je vinden op de contact pagina.

Springgroep

Leeftijd

Voor wie Dag Tijd Sportzaal Train(st)er
Niveau E meisjes/jongens maandag

16:15 - 17:15

Germenzeel Wendy

Niveau D

meisjes/jongens

maandag

17:15 - 18:45

Germenzeel

Wendy

 

Acrogym

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sportzaal/Sporthal

Train(st)er

Trainingsgroep 1 

jongens en meisjes

woensdag

17:00 - 18:30

De Wervel

Femke

Trainingsgroep 1 

jongens en meisjes

zaterdag

12:00 - 13:30

De Wervel

Femke

Trainingsgroep 2

jongens en meisjes

maandag

17:00 - 20:00

De Wervel

Natascha

Trainingsgroep 2

jongens en meisjes

zaterdag

09:00 - 12:00

De Wervel

Natascha

Trainingsgroep 3 + C

jongens en meisjes

woensdag

17:00 - 20:00

De Wervel

Michelle

Trainingsgroep 3

jongens en meisjes

zaterdag

09:00 - 12:00 

De Wervel

Michelle

Trainingsgroep 4

jongens en meisjes

maandag

17:00 - 20:00 

De Wervel

Indy

Trainingsgroep 4 + pupillen

jongens en meisjes

donderdag

17:00 - 19:45

De Wervel

Janne 

Trainingsgroep 4 

jongens en meisjes

vrijdag

17:00 - 20:00 

Germenzeel

Janne 

Instap +

jongens en meisjes

zaterdag

12:00 - 13:30

De Wervel

Michelle & Natascha 

Bovenpartner training

jongens en meisjes 

dinsdag

18:00 - 19:00

De Wervel

Janne 


 

Turnen Dames

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sportzaal

Train(st)er

Jong Talent

meisjes

zaterdag

12:00 -14:00

Germenzeel

Janne

N2/N3 & pré-instap N

meisjes

dinsdag

16:00 - 18:30

Germenzeel

Janne 

Divisie 1-2

meisjes

woensdag

17:00 - 20:00

Germenzeel

Marieke & Janne 

Divisie 1-2

meisjes

vrijdag

16:00 - 19:00

Germenzeel

Marieke & Janne

Divisie 1-2

meisjes

zaterdag

09:00 - 12:00

Germenzeel

Marieke & Janne

Divisie 3-4

meisjes

donderdag

17:00 - 20:00 

Germenzeel

Suzan & Melissa

Divisie 3-4

meisjes

zondag

09:00 - 12:00

Germenzeel

Suzan & Melissa

Divisie 5-6

meisjes

zaterdag

14:00 - 16:30

Germenzeel

Lizzy

 

Demogroep

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sportzaal

Train(st)er

vanaf 9 jaar

jongens en meisjes

dinsdag

18:30 - 20:30

Germenzeel

Natascha & Lisanne