Lesrooster

De twee hoofdlocaties van V&K zijn sportzaal De Germenzeel in Uden en sportzaal De Wervel in Volkel. Tevens wordt er gebruikt gemaakt van de sportzalen bij basisscholen in de Gemeente Uden.

Jeugd

Onderstaand vind je voor alle jeugdafdelingen de locaties en tijdstippen per les. Lessen die met een asterisk zijn vermeld, zijn momenteel vol en hebben een wachtlijst. Het adres van de tijdelijke locaties kun je vinden op de contact pagina.

Guppiegym

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

2- 4 jaar

jongens en meisjes

maandag

09:00 - 09:45

't Pieperhofke

Karin

2-4 jaar

jongens en meisjes

maandag

10:45 - 11:30

't Speleon

Karin

2-4 jaar

jongens en meisjes

woensdag

09:00 - 09.45

De Palster

Francis

2-4 jaar

jongens en meisjes

vrijdag

09:00 - 09:45

Aventurijn

Karin

2-4 jaar

jongens en meisjes

vrijdag

10:30 - 11:15 

De Wijde Wereld

Karin 

 

Recreatie Turnen

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

4-5 jaar

jongens en
meisjes

vrijdag

15:45 - 16:30*

De Wijde Wereld

Wendy

6-7 jaar

meisjes

dinsdag

16:15 - 17:15*

Germenzeel

Wendy

6-7 jaar

meisjes

donderdag

16:00 - 17:00*

Germenzeel

Wendy

6-7 jaar

meisjes

vrijdag*

16:30 - 17:30*

De Wijde Wereld*

Wendy

5-7 jaar

jongens

woensdag

17:00 - 18:00

Germenzeel

Dieuwert

8-9 jaar

meisjes

dinsdag*

17:15 - 18:15*

Germenzeel*

Wendy

8-9 jaar

meisjes

donderdag*

17:00 - 18:00*

Germenzeel*

Wendy

8-9 jaar

meisjes

vrijdag

17:30 - 18:30

De Wijde Wereld

Wendy

8-12 jaar

jongens

woensdag

18:15 - 19:15

Germenzeel

Dieuwert

10-11 jaar

meisjes

dinsdag

18:15 - 19:15

Germenzeel

Wendy

10-11 jaar

meisjes

donderdag

18:00 - 19:00

Germenzeel

Wendy

12+

meisjes

donderdag

19:00 - 20:00 

Germenzeel

Suze

* deze lessen zijn momenteel vol en hebben een wachtlijst.


Springgroep

Leeftijd Voor wie Dag Tijd Sporthal Train(st)er
Niveau D meisjes/jongens dinsdag  19:15 - 20:45 Germenzeel Wendy

Niveau E

meisjes/jongens

maandag

16:00 - 17:00 

Germenzeel

Wendy

 

Freerunnen

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

vanaf 8-12 jaar

jongens en meisjes

woensdag

19:15 - 20:15

Germenzeel

Dieuwert

 

Acrogym

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

vanaf 5 jaar (recreatie)

jongens en meisjes

woensdag

18:00 - 19:00

De Wervel

Lynn

vanaf 5 jaar (recreatie+)

jongens en meisjes

woensdag

17:30 - 19:00

De Wervel

Femke & Mirthe

A+C niveau

jongens en meisjes

donderdag

17:00 - 19:45

De Wervel

Natascha 

Trainingsgroep 1 

jongens en meisjes

woensdag

17:00 - 18:30

De Wervel

Femke

Trainingsgroep 1 

jongens en meisjes

zaterdag

11:00 - 13:00

De Wervel

Michelle

Trainingsgroep 2

jongens en meisjes

maandag

17:00 - 20:00

De Wervel

Natascha & Janne

Trainingsgroep 2

jongens en meisjes

zaterdag

09:00 - 12:00

De Wervel

Natascha

Trainingsgroep 3

jongens en meisjes

woensdag

17:00 - 20:00

De Wervel

Michelle

Trainingsgroep 3

jongens en meisjes

zaterdag

09:00 - 12:00

De Wervel

Michelle

Trainingsgroep 4

jongens en meisjes

maandag

17:00 - 20:00 

De Wervel

Lisa

Trainingsgroep 4

jongens en meisjes

vrijdag

17:00  - 20:00

Germenzeel

Krissy

Trainingsgroep 4

jongens en meisjes

zaterdag

09:00 - 12:00

De Wervel

Lisa

Bovenpartner training

jongens en meisjes

dinsdag

18:00 - 19:00

De Wervel

Krissy

 

Turnen Dames

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

Jong Talent

meisjes

zaterdag

12:00 -14:00

Germenzeel

Janne

Divisie 1-2

meisjes

dinsdag

16:00 - 18:00

Germenzeel

Janne 

Divisie 1-2

meisjes

woensdag

17:00 - 20:00

Germenzeel

Marieke & Suze

Divisie 1-2

meisjes

vrijdag

16:00 - 19:00

Germenzeel

Marieke & Janne

Divisie 1-2

meisjes

zaterdag

09:00 - 12:00

Germenzeel

Marieke & Janne

Divisie 3-4

meisjes

donderdag

17:00 - 20:00 

Germenzeel

Suzan & Jolijn

Divisie 3-4

meisjes

maandag

16:00 - 19:00

Germenzeel

Suzan & Janne

Divisie 5-6

meisjes

zaterdag

14:00 - 16:00

Germenzeel

Maxime

 

Demogroep

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

vanaf 9 jaar

jongens en meisjes

dinsdag

18:00 -20:00

Germenzeel

Jolijn & Karien

 

Volwassenen

Onderstaand vind je voor alle volwassenafdelingen de locaties en tijdstippen per les. Het adres van de tijdelijke locaties kun je vinden op de contact pagina.

Hart in Bewegen

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

Conditie HIB

dames en heren

maandag

19:00 - 20:15

Germenzeel

Carla

 

Fitgym

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

Conditie 

dames 

maandag

20:15 - 21:15

Germenzeel

Carla

Conditie

dames

donderdag

09:00 -10:00 

Germenzeel

Carla

Conditie 55+

dames en heren

donderdag

10:00 - 11:00

Germenzeel

Carla

Conditie 55+

dames en heren

donderdag

11:00 - 12:00

Germenzeel

Carla

Conditie 55+

dames en heren

woensdag

09:00 - 10:00

De Wervel

Mirjam

Conditie 55+

dames en heren

woensdag

11:00 - 12:00

De Wervel

Mirjam

Conditie 55+

dames en heren

woensdag

10:30 - 11:30

Germenzeel

Manon

Dynamic Tennis

dames en heren

woensdag

10:00 - 11:00

De Wervel

Mirjam

 

Body workout

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

Aerofit

dames en heren

dinsdag

20:00 - 21:00

Germenzeel

Manon

Aerofit

dames en heren

woensdag

09:00 - 10:00

Germenzeel

Manon

Bodyline

dames en heren

maandag

19:30 - 20:30

De Burght

Maaike

 

Bewegen Zonder Zorgen

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

BZZ

dames en heren

woensdag

10:30 - 11:30

Germenzeel

Manon

 

Recreatie Turnen

Leeftijd

Voor wie

Dag

Tijd

Sporthal

Train(st)er

 

dames en heren

donderdag

20:00 - 21:30

Germenzeel